KuzenForum ...XD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuzenForum ...XD

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
@Ly
Bölüm Mod
Bölüm Mod
@Ly

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 195 Nerden : olabilir ??? Lakap : PsİkOpAt
yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D Vide
MesajKonu: yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D   yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:42 pm

Tabur´a yeni bir komutan gelmiş ve askerleri toplayarak bir konuşma yapacağını belirtmiş. Bütün askerler toplanmışlar ve komutan baslamış konuşmaya: - Bugün tanışmak için sizleri buraya topladım. Benim adım Ahmet, soyadım Kırç. Tekrar ediyorum, Kırç. Arada R var. Sakın ola diliniz sürçmesin çok fena yaparım. Herkes iyice ezberlesin hata istemem ! Askerler dağılmışlar ve herkes "Arada R var, arada R var" diye içinden ezbere koyulmuş. Komutan ise bu konuda ne kadar hassas olduğunu göstermek için sağda solda gördüğü askere soruyormuş: - Sen - Emredin komutanım! - Soyadım ne benim ?! - Kırç komutanım. - Aferin ! İşinin başına ! Komutan böyle böyle hergün bir kaç kere soyadını soruyor ancak kimse şaşırmıyormuş. Laz ise bu konuda çok sancılıymış. Ya birgün piyango kendisine çıkarsa ve şaşırırsa diye daralıp dururmuş. Nihayet birgün tören esnasında komutan aniden arkasına dönmüş ve Laz'ı işaret ederek - Sen ! Soyadım ne benim ?! Laz heyecandan konuşamıyor, nutku tutulmuş.Yaprak gibi sallanmaya başlamış. Komutan gayet sinirli - Sana söylüyorum, cevap ver, asabımı bozma ! Hemen arkasındaki arkadaşı bakmış Laz'in başı belaya girecek hemen fısıldamış : - Arada R var, arada R var... Bunun üzerine Laz cevap vermiş: - Gört !!!
StyleR
Admin
Admin
StyleR

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 05/06/08 Mesaj Sayısı : 538 Nerden : Nabacan Ya Lakap :
yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D Vide
MesajKonu: Geri: yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D   yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D I_icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 7:45 pm

hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha harika bisey bu
http://www.kuzenforum.yetkin-forum.com

yine bir Laz:)cok komkk..kesin okuyn..:D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası