KuzenForum ...XD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuzenForum ...XD

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
@Ly
Bölüm Mod
Bölüm Mod
@Ly

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/06/08 Mesaj Sayısı : 195 Nerden : olabilir ??? Lakap : PsİkOpAt
hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin Vide
MesajKonu: hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin   hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin I_icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 12:52 pm

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis...

Ben durmayı seviyorum öylece, durup ardından bakmayı, sense yürümeyi seviyorsun, ardına hiç bakmadan. ben yaprak seviyorum, yaş-kuru ayırmadan, sense ezmeyi seviyorsun neye bastığına bakmadan. ben rüzgarı seviyorum, ve galiba, galiba;senin adin "rüzgar"

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Ne bendenim, ne benciyim. ben sendenim ben senciyim. aşkından divane olmuş, ben bir garip dilenciyim.

Eğer beni seversen, saçına karanfil takarım senli gecelerde, yada sen bir gül bırakırsın dar ağacıma çünkü mülteci kalbim terör estiriyor sensiz akşamlarda

Bir ömre bedel sevdiğimin bir gecesi, ağzımda dualar adının her hecesi,böyle ölümsüz sevmek alemdeki sevgilerin en yücesi

fani yaşayıp Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek, sevdiğimi anla artık büyüdün bebek, masal değil ki bu aşk öğrenmek gerek. gitmesi kolay olur ama zor olan sevmek. . .

Uyandığında gecenin karanlığında bir ışık aradığında beni düşün. . . ben gecene aydınlık, gündüzüne sıcaklık ve sevgine karşılık vermek için her an seninleyim.

Aşk sanki derin ve karanlık bir kuyu. içine düştüğünde bulamıyorsun sonunu. daha derine inince göremiyorsun önünü. sonuna gelince hissediyorsun ölümü

iki varlığı değistirebilsem yağmurla gülü seçer ve sana kışın yağan her yağmurda milyarlarca gül. yazın kokladığın her gülde dudaklarına damla damla serinlik verirdim.
ONUR
Admin
Admin
ONUR

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/06/08 Mesaj Sayısı : 377 Nerden : Msne gel sölim ..XD Lakap :
MesajKonu: Geri: hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin   hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin I_icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 10:15 pm

waww gsllmiş paylaşım için saol
https://kuzenforum.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin   hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 1:36 pm

Güzel Olmuş Teşekkürler... Bunda Sıkılmadım :d

hep aynı şeyleri okumaktan çok mu sıkıldınız e birde burayı deneyin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası