KuzenForum ...XD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuzenForum ...XD

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gangsta Tarzı Yapalım Dedım Tam Olmadı :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
SagopaKajmeR
Co-Admin
Co-Admin
SagopaKajmeR

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 05/06/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : İstanbul Lakap : KeopS
Gangsta Tarzı Yapalım Dedım Tam Olmadı :) Vide
MesajKonu: Gangsta Tarzı Yapalım Dedım Tam Olmadı :)   Gangsta Tarzı Yapalım Dedım Tam Olmadı :) I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 1:23 pm

Hey yow ey yow Gangsta Show KeopS woww Sokak stili dostum bu kırık kız kırık cocuk Kastır yazdır kalem biteene kadar kagıt inlesin kaldırımlarda herkes dinlesin sokaklar arkadas ,duvarlar sırdaş, Kopru nun altındakı ateş yoldaşımız olsun .Vursun eller birbirine Flowlarla gelsin alem kendine yüreğine beynine diline güvenen varsa buyursun rezil olsun burda i**e . Ben bu yolda tektim çok çileler çektim yektim . bekledim ve en sonunda aktı liriklerim . Dizlerim titremez inlemez , kimsesiz değil kimseli cesaretsiz değil cesaretli kehanetli değil gerçekçi mikrofonum. Damlayan su misali uzun zaman almiş olsa sözlerim oldu göl . Duyunca lirikleri kıskanclıgından catla ve öl . dur daha bısıy bılmıosun 4 ü 2 ye böl . bak vahaa geniş geçilmez çöl . serap a kanıp atlama hemen , cakılırsın kuma , yola devam yılmak yok bezmek yok gidene kadar en sona . Sen yanlıs yaptın denize atlayıp yılana sarıldın yanıldın ama gec oldu daha şimdi uyandın .

EVET KÖTÜ Embarassed Smile

Gangsta Tarzı Yapalım Dedım Tam Olmadı :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası